Projektowanie

far fa-flag
Projektujemy łazienki na indywidualne życzenie klienta.

Ponieważ wykonanie aranżacji wnętrza opiera się na indywidualnych potrzebach Klientów, oraz wielu innych aspektach techniczno-ergonomicznych zachęcamy Państwa do osobistego kontaktu z naszymi projektantami.

Zaprosimy Was do salonu, gdzie projektant zbada Wasze potrzeby oraz oczekiwania, wspólnie określimy w jakim stylu ma zostać przygotowane wnętrze, itp. Poświęcamy Państwu zawsze tyle czasu ile potrzeba, aby się nawzajem zrozumieć, aby nasza współpraca przebiegała sprawnie.

Zostaniecie też poinformowani o terminie kolejnego spotkania, na którym przedstawimy wstępny projekt Państwa łazienki, oraz o pozostałych szczegółach związanych z usługą projektowania.

Jeśli jest taka potrzeba zaproponujemy Państwu również zwymiarowanie projektowanych pomieszczeń. Zwymiarowanie wchodzi w zakres usługi projektowania.

Aby skorzystać z usługi projektowania pobieramy od Państwa niewielką zaliczkę na poczet przyszłych zakupów. W chwili zamówienia towaru, jest ona traktowana jako zaliczka na towar. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z usługą projektowania, jeśli dokonacie zakupu towarów w naszym salonie (szczegóły dotyczące zasad rozliczania zaliczki znajdują się na stronie Regulamin).

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – kontakt.

Galeria zdjęć

Zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia w celu realizacji usługi: